Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale FilmBox Premium HD. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Zombieland

Gatunek: horror komediowy

Kraj produkcji: USA

Rok produkcji: 2009

Czas trwania: 88 min

Reżyseria: Ruben Fleischer

Obsada: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray, Derek Graf

Opis:

Tajemnicza plaga powoduje, że większość ludzi zamienia się w krwiożercze zombi. Tylko nielicznym udaje się uniknąć zakażenia. Do tej grupy szczęśliwców należy nieporadny i ciamajdowaty student Columbus (Jesse Eisenberg). Perspektywa życia w świecie opanowanym przez bestie mocno go przeraża. Jego znajomy Tallahassee (Woody Harrelson) przeciwnie - jest tym bardzo podekscytowany. To twardziel zamierzający własnoręcznie zabić każde monstrum, które stanie mu na drodze. Razem rozpoczynają walkę z potworami. Pomagają im w tym siostry: Wichita (Emma Stone) i Little Rock (Abigail Breslin), próbujące łagodzić napięte stosunki między mężczyznami. Okazuje się, że wzajemne znoszenie swojego towarzystwa jest dla nich zadaniem równie trudnym, jak pozbycie się zombi. Film Rubena Fleischera był nominowany do nagród Saturna i MTV. Otrzymał także laur publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Sitges. W rolach głównych wystąpili Jesse Eisenberg i Woody Harrelson, nominowany do Oscara za "Skandalistę Larry'ego Flinta" i "W imieniu armii". W produkcji gościnnie pojawia się także Bill Murray, który zasłynął brawurowymi rolami w "Dniu świstaka" i "Między słowami". "Zombieland" został bardzo dobrze przyjęty przez widzów na całym świecie.

Zdjęcia:

Powrót