Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV DIZI


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale FilmBox Premium HD. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Lekcje języka

Gatunek: komediodramat

Kraj produkcji: USA

Rok produkcji: 2021

Czas trwania: 91 min

Reżyseria: Natalie Morales

Obsada: Mark Duplass, Natalie Morales, Desean Terry, Christine Quesada

Opis:

Adam (Mark Duplass) mieszka w Oakland i wiedzie spokojne, uporządkowane życie. Pewnego dnia dostaje od swojego partnera w prezencie kurs języka hiszpańskiego online. Ma do wykorzystania sto godzin nauki. Nie jest entuzjastycznie nastawiony do tego pomysłu, ale rozpoczyna lekcje. Po drugiej stronie ekranu czeka na niego uśmiechnięta i pełna energii Carino (Natalie Morales) z Kostaryki. Pierwsze spotkanie nie wypada najlepiej. Nagła tragedia sprawia, że relacje Adama i jego nauczycielki stopniowo się zacieśniają. Oboje prowadzą rozmowy i wymieniają się wiadomościami, w których mężczyzna opowiada o swoim życiu, związku i problemach. Jego korepetytorka słucha, choć sama próbuje zachować dystans. Z czasem wychodzi na jaw, że ona także zmaga się z licznymi trudnościami. Pełna ciepła i inteligentnego humoru, rozpisana na dwa głosy kameralna opowieść o sile przyjaźni. Utrzymana jest w popularnej w czasach pandemii konwencji rozmów przez komunikatory internetowe.

Kiedy w programie:

2023-04-01 19:25

2023-04-04 17:35

2023-04-14 18:00

Powrót